İki kardeş olarak 2014 yılında başladığımız görselleştirme alanında bir çok mimarın yüzünü güldürmeyi başardık. Yaptığımız çalışmaları iş olarak görmekten öte bir sanat eseri olarak ele aldık ve her işimizi o özenle çıkarttık. Eğitime asla dur demeyen bir felsefe ile yoğrulduk.Yolun başı, ortası veya sonu demeden, kendi alanımızda Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele etmeyi asla bırakmadık. Tasarımlarınızı gerçeğe dökmeden önce bilgisayar ortamında önizleyebilir, müşterilerinize gönül rahatlığıyla alanlarınızı satabilir veya müşterilerinize tasarımlarınızı en hoş şekilde sunabilirsiniz. Çözüm ortağınız olarak biz burdayız.

İleri seviye modelleme, kaplama, ışıklandırma, render ve render sonrası post prodüksiyon ile hem tek kare görsel hemde animasyon hizmeti vermekteyiz.

 

Neden Grey Visual ? Çünkü biz hayatlarımızın her anında sadelikten yana minimalist düşünen bir yapıyız. Ne beyaz kadar saf nede siyah kadar karamsarız. Gerçekleri konuşan, ileri düşünen, kaliteye değer veren , sıradan insanlarız bu yüzden GREY’iz.

Anasayfaya Geri Dön